Dom

Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd

profil firmy

Shandong Regiant CNC Equipment Co., Ltd, założona w 2010 roku, jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży sprzętu laserowego, w tym maszyny do cięcia laserem światłowodowym, maszyny do znakowania laserowego, spawarki laserowej, maszyny do czyszczenia laserem światłowodowym, lasera CO2 maszyna itp. Firma znajduje się w parku przemysłowym Yuanzhuang, Jinan City, Shandong w Chinach, o powierzchni 20000 metrów kwadratowych, która jest standardową bazą sprzętu dla przemysłu 4.0. Jej sprzęt jest zwykle używany w przemyśle motoryzacyjnym, budowlanym, obróbce blach, lotnictwie i lotnictwo, reklama, sztuka i rzemiosło, precyzyjne instrumenty, biżuteria itp. Naszą misją jest sprawienie, aby wycinarki laserowe były bardziej wydajne, precyzyjne i przyjazne dla środowiska!

 

Firma posiada grupę najlepszych technologii laserowych i talentów marketingowych, ustanowiła wydajny system przedsprzedażowy i posprzedażowy obsługujący klientów zarówno w kraju, jak i za granicą. Aby zaspokoić potrzeby klientów z różnych branż, intensywnie inwestujemy w najnowocześniejszą technologię cięcia laserowego przemysł w celu zapewnienia stabilnej wydajności i jakości wykonania, które zdobyły zaufanie i uznanie klientów w domu i na pokładzie. Jeśli chodzi o jakość jako życie firmy, opierając się na technologii, zawsze będziemy przestrzegać zasady „najpierw klient, jakość na pierwszym miejscu”, i serdecznie witaj przyjaciół z różnych środowisk, którzy przychodzą do firmy w celu odwiedzenia i zbadania.

 

Misja firmy: Być kompleksową platformą zaopatrzenia dla przemysłu maszyn do cięcia laserowego

Wizja korporacyjna: wyprodukowana w chinach, wiodąca na świecie!

Wartość korporacyjna: uczciwość, innowacyjność, wdzięczność, współpraca, wydajność

 

Chiny Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd profil firmy 0

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Jesteśmy jednym kompleksowym przedsiębiorstwem integrującym badania i rozwój, produkcję i sprzedaż. Jako niezależna marka laserowa, mamy ponad 10 lat doświadczenia w produkcji zaawansowanych maszyn laserowych CNC, takich jak grawerka laserowa CNC i maszyna do cięcia laserowego CNC oraz znakowanie laserowe maszyna, spawarka laserowa, maszyna do czyszczenia laserowego, maszyna do cięcia plazmowego.

 

Zapewniamy zaawansowaną maszynę do cięcia laserowego CNC, w tym maszynę do cięcia laserem światłowodowym i maszynę do cięcia laserem CO2. Nasza maszyna do grawerowania laserowego i maszyna do znakowania laserowego są bardzo profesjonalne w obróbce materiałów metalowych lub niemetalowych. Obecnie nasza wycinarka laserowa, grawer i Markery są kochane w domu i na pokładzie, a ponad 60 krajów i regionów importuje naszą maszynę. Dążymy do zapewnienia zintegrowanych aplikacji laserowych użytkownikom na całym świecie.

 

Chiny Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd profil firmy 0

Chiny Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd profil firmy 1

Chiny Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd profil firmy 2

Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd
Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd
Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Regiant

Ilość pracowników : 200~300

Coroczne wyprzedaże : 5000000-8000000

Rok założenia : 2012

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd Certyfikaty Chiny Shandong Regiant CNC Equipment Co.,Ltd Certyfikaty