Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
ShenZhen CKD Precision Mechanical & Electrical Co., Ltd. 86-755-29532448 foreign-trade@ckdseiki.com
Aktualności Uzyskaj wycenę
Dom - Aktualności - Udany szkolenie CKD "2024 Annual Business Plan"!

Udany szkolenie CKD "2024 Annual Business Plan"!

January 12, 2024

najnowsze wiadomości o firmie Udany szkolenie CKD "2024 Annual Business Plan"!  0

Od końca do układu,

Określenie obecności podstawowej przyszłości

 

Planowanie strategiczne jest siłą napędową rozwoju przedsiębiorstw

Roczny plan biznesowy jest kluczem do realizacji strategii!

 

Tematyka

CKD laser zaprasza do udziału w konferencji, która odbędzie się w dniu 11 stycznia 2017 r.Wei z szkoły BoShang przeprowadzi kurs szkoleniowy na temat "Rokorowego planu biznesowego" dla średniego i wyższego kadry kierowniczejKurs szkoleniowy systematycznie analizował wyniki działalności firmy i zakończenie kluczowych prac w 2023 r.kadry średniego i wyższego szczebla zarządzające mogą ustalić pomysły na plan biznesowy 2024, naukowo formułować cele wydajności, budżety operacyjne i alokację zasobów na 2024 r. oraz wdrożyć je w codziennej działalności i zarządzaniu przedsiębiorstwem,Pomoc w osiągnięciu przez spółkę celów w zakresie wyników w 2024 r., wdrażania kompleksowego zarządzania budżetem oraz poprawy jakości i rentowności działalności przedsiębiorstwa.

 

najnowsze wiadomości o firmie Udany szkolenie CKD "2024 Annual Business Plan"!  1

Zawartość

01 Jak ustalić cele rocznego planu biznesowego

ile i przez kogo

02 Dostosowanie struktury

jak dostosować, jak oceniać;

03 Wyraźne działania

szczegółowe działania dotyczące zarządzania średniego i wysokiego szczebla, sprzedaży, badań i rozwoju, produkcji i dostaw w różnych dziedzinach oraz sposoby koordynacji;

04 Alokacja zasobów

jak dopasować zasoby do operacji, jak rozsądnie przydzielić zasoby, jak ocenić wejście i wyjście zasobów itp.

 

najnowsze wiadomości o firmie Udany szkolenie CKD "2024 Annual Business Plan"!  2

 

Na zajęciach nauczyciel Wei dostarcza praktycznej analizy i wyjaśnień rocznego biznesplanu, pomagając menedżerom biznesu zrozumieć sposób myślenia, kroki, metody,i umiejętności formułowania rocznego planu biznesowego.

 

W sesji interaktywnej menedżerowie aktywnie uczestniczą, zadają pytania i omawiają kwestie zarządzania wewnętrznego oraz wąskie gardła zewnętrznego rozwoju, tworząc żywą atmosferę.Przez ten kurs, menedżerowie zdobyli wiele, zwłaszcza praktyczne narzędzia i metody do opracowywania rocznego planu biznesowego,które mogą pomóc w rozwiązaniu wielu praktycznych problemów i w znacznym stopniu przyczynić się do układu firmy na 2024 r..

 

 

 

Korzyści

najnowsze wiadomości o firmie Udany szkolenie CKD "2024 Annual Business Plan"!  3


1Zwiększenie umiejętności planowania: planowanie = umiejętności zarządzania. Im silniejsza umiejętność planowania, tym lepsze zrozumienie zewnętrznego środowiska biznesowego,przekształcanie rozwoju firmy z "przypadkowych wyników" w "nieuniknione rezultaty". "
2Rozwijanie myślenia przyszłościowego: plan roczny jest punktem wyjścia operacji biznesowych, początkiem maksymalizacji ogólnej wydajności.
3Budowanie skutecznego zespołu zarządzającego: plan roczny jest początkiem kultywowania talentów biznesowych.Proces opracowywania planu jest procesem wyboru i pielęgnowania talentów biznesowych.
4. osiągnięcie konsensusu w zakresie celów firmy: poprzez interaktywny proces tworzenia rocznego planu biznesowego, filozofia zarządzania spółką jest wdrażana,osiągnięcie jednolitego zrozumienia środowiska biznesowego i bieżących problemów, jednolite cele i wytyczne działania oraz zapewnienie udziału wszystkich w działalności gospodarczej.
5Stworzenie kultury wysokiej wydajności: Roczny plan biznesowy jest najlepszą okazją do systematycznego rozwiązywania problemów przedsiębiorstwa.Jego celem jest przełożenie niewidzialnej woli firmy na codzienne działania pracowników poprzez strategiczne, działania taktyczne i operacyjne.